Pojištění

Vybereme pro Vás to nejlepší pojištění dle Vašich požadavků. 

Každý máme své priority a na těch následně stavíme produkty, které jsou pro Vás vhodné.

Často se stává, že klienti mají špatně nastavené pojistné smlouvy a tak platí až zbytečně moc. Nevíte, zda máte správně nastavenou pojistnou smlouvu ? Na nezávazné schůzce můžeme projít všechny vaše smlouvy a zjistit, zda jsou správně nastaveny!

Jak nastavit pojistnou smlouvu ? Pojistěte si rizika, která by jste sami finančně nezvládli. Co to znamená? Pokud např. váš dům poníčí vichřice (zničená střecha či jiné vážné poškození) určitě to bude bez pojištění zásah do vašeho rozpočtu. 

Také další příklad k životnímu pojištění pokud se stanu následkem úrazu či nemoci trvale invalidní přicházím o budoucí příjmy a naruší to můj osobní i pracovní život. Pokud pojistka bude postavena na plnění hlavně malých úrazů, budete platit hlavně pojišťovně, protože tyto rizika jsou nedrazší, přičemž takové životní situace jako zlomená ruka si člověk může vyřešit sám. 

Pojištění Frýdek-Místek

 

Životní pojištění Frýdek-Místek
 

Životní pojištění

Životní pojištění je především určeno pro osoby, na jejichž příjmu je závislý rozpočet rodiny. Dále je vhodné pro ty, kteří si chtějí pořídit bydlení prostřednictvím hypotéčního úvěru a nechtějí, aby v případě nenadále události byla rodina neúměrně zatížena.

Chci životní pojištění

Pojištění majetku Frýdek-Místek
 

Pojištění majetku

Pojištění majetku je souhrnné označení pro různá odvětví neživotního pojištění z jehož pomocí si chráníme majetek před vlivy jakož to: odcizení, živelné škody, poškození i jiné.

Máte správně nastavenou hodnotu domu? To znamená pokud by nastala totální škoda postavili by jste si z pojistné částky nový dům ve stejné hodnotě?

Chci pojistit majetek

 

Cestovní pojištění včetně zavazadel Frýdek-Místek
 

Cestovní pojištění včetně zavazadel

Cestovní pojištění slouží k pokrytí rizik, která vám hrozí během zahraniční cesty nebo dovolené. Základem pojištění je pokrytí případných léčebných výloh v zahraničí. Pro případ, že se vám stane další možná škoda (například ztráta či odcizení zavazadel, zpozdění letu, někdo vás okrade nebo sami způsobíte škodu někomu jinému, trvalé následky úrazu apod.), nabízejí pojišťovny připojištění. Cenu cestovního pojištění ovlivňují různé faktory. Mezi tyto faktory patří místo pobytu, rozsah krytí škod, výše pojistných limitů a typ cesty. V dnešní době pojišťovny umožňují sjednání cestovního pojištění online. Je ovšem lepší se obrátit přímo na odborníka.

Chci cestovní pojištění

Povinné ručení a havarijní pojištění Frýdek-Místek
 

Povinné ručení a havarijní pojištění

Povinné ručení je zákonem stanovené pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla. Každý vlastník motorového vozidla je povinen si ho sjednat. Pojištěný je chráněný před nepříznivým finančním dopadem nároků, které může uplatňovat poškozený v případě nehody uskutečněné provozem vašeho motorového vozidla. Havarijní pojištění je pojištění motorového vozidla. Na rozdíl od povinného ručení se sjednává dobrovolně a kryje škody na vašem vozidle. Tyto škody zahrnují škody způsobené havárií, živelnými událostmi, krádeží, vandalismem, srážkou se zvěří či neoprávněným užitím vozidla. Cena se odvíjí podle značky, typu vozidla a jeho stáří a také dle výše spoluúčasti.

Chci pojistiti vozidlo

 

Pojištění odpovědnosti Frýdek-Místek
 

Pojištění odpovědnosti

Pojištění domácnosti se vztahuje na škody způsobené živelnými pohromami, krádeží a i v případě, když vám prasknou trubky. Pojištění domácnosti kryje škody způsobené na vybavení bytu nebo domu. Pokrývá škody způsobené např. na nábytku, hračkách, elektrospotřebičích, televizi, oblečení, špercích, klenotách a dalších věcí, které si určíte. Současně mohou být pojištěny také tzv. stavební součásti, mezi které patří například kuchyňská linka, podlaha či obklady stěn a stropů. Obvykle do pojištění spadají i prostory mimo byt (půda, sklep).

Chci pojištění odpovědnosti

Pojištění Frýdek-Místek

 

Rizikové životní pojištění 

Je určeno pro jednotlivce i rodiny , kteří chtějí být zajištěni v případě úrazové pojistné události.

Chci rizikové životní pojištění

 

 

 

Máte zájem o jinou nebo individuální pojistku?

Kontaktujte nás

pojišťovna, kooperativa, životní

NN pojištění,

generalli pojištění

Allianz pojištění

ČPP pojištění, česká podnikatelská pojišťovna

ČSOB pojištění

direct

Metlife

Uniqa

Pillow

You Plus

Komerční pojišťovna

 

Jak na to?

 

numbers

Vyplňte poptávku

Vyplněná poptávka se dostane finančnímu poradci. Ten dle Vámi zadaných údajů zajistí aktuální nabídky produktů na míru vašim potřebám.

numbers

Ozveme se Vám

Do 24 hodin Vás budeme kontaktovat, za účelem upřesnění vámi zadaných parametrů.

numbers

Prezentace řešení

Finanční poradce Vám během osobní schůzky odprezentuje obdržené nabídky pojišťoven a bude záležet na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

numbers

Osobní údaje

Ochrana osobních údajů je u nás na 1. místě, jsme vázáni bankovním tajemstvím!