Vladimíra Klempová

 

Zabývám se profesionálním poradenstvím roku 2006 a mým úkolem je pro Vás a klienty sjednat a zajistit co nejlepší podmínky u bank, které jsou na našem trhu.

 

Vladimíra Klempová finanční poradce Frýdek-Místek

Kdo jsem

Jmenuji se Vladimíra Klempová,

ve finančním poradenství pracuji od začátku roku 2006. První roky jsem věnovala spolupráci s jednou z nejvýznamnějších společností na trhu stavebního spoření.

V roce 2013 jsem došla k názoru, že má-li mít má práce smysl, jeden produkt nestačí.

Každý z nás si chce vybrat. Rozhodnutí o investici do bydlení ovlivní náš život a životy našich blízkých často na desítky let. Je to jedno z nejvýznamnějších rozhodnutí, které děláme.

Následně od roku 2015 usiluji o podporu sportu pro dospělé a děti. Děti by měli mít vzor v dospělých a být vedeni ke zdravému životnímu stylu.  Dnešní doba vyspělé techniky často může vést děti k jinému vývoji. 

Dětem ukážeme sportovní  výtvarnou , řemeslnou cestou- týmovou spolupráci a smýšlení. Část výnosu finanční kanceláře Klempová finance investujeme na podporu sportu , řemesel  dětí.

Podívejte se na naše stránky Hravý klaun, co jsme společně s finanční kanceláří vytvořili.

Váš průvodce, rádce, partner

Na českém trhu je v současnosti více než čtyřicet bank, šest stavebních spořitelen, přes třicet pojišťoven.

Protože chci být vašim průvodce, rádcem, partnerem… neustále rozšiřuji portfolio institucí, (dnes spolupracuji s 12 bankami, všemi stavebními spořitelnami, řadou pojišťoven) studuji jejich nabídky, se svým týmem se účastním prezentací nových produktů,… chci být a jsem připravena vytvořit pro vás model financování vaší nemovitosti přesně na míru vašich možností a potřeb. Umím vás i vaši nemovitost pojistit. Umím umístit vaše volné prostředky na finančním trhu…

 

Chci, aby jste ode mě odcházeli s pocitem, že jsme společně našli nejlepší možné řešení vašich přání a potřeb.