Pojištění

VYBEREME TO NEJLEPŠÍ POJIŠTĚNÍ

Životní pojištění

Životní pojištění je především určeno pro osoby, na jejichž příjmu je závislý rozpočet rodiny. Dále je vhodné pro ty, kteří si chtějí pořídit bydlení prostřednictvím hypotéčního úvěru a nechtějí aby v případě nenadále události byla rodina neúměrně zatížena.

POJIŠTĚNÍ MAJETKU

Pojištění majetku je souhrnné označení pro různá odvětví neživotního pojištění z jehož pomocí si chráníme majetek před vlivy jakož to: odcizení, živelné škody, poškození i jiné.

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI

Pojištění domácnosti se vztahuje na škody způsobené živelnými pohromami, krádeží a i v případě, když vám prasknou trubky. Pojištění domácnosti kryje škody způsobené na vybavení bytu nebo domu. Pokrývá škody způsobené např. na nábytku, hračkách, elektrospotřebičích, televizi, oblečení, špercích, klenotách a dalších věcí, které si určíte. Současně mohou být pojištěny také tzv. stavební součásti, mezi které patří například kuchyňská linka, podlaha či obklady stěn a stropů. Obvykle do pojištění spadají i prostory mimo byt (půda, sklep).

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ A VČETNĚ ZAVAZADEL

Cestovní pojištění slouží k pokrytí rizik, která vám hrozí během zahraniční cesty nebo dovolené. Základem pojištění je pokrytí případných léčebných výloh v zahraničí. Pro případ, že se vám stane další možná škoda (například ztráta či odcizení zavazadel, zpozdění letu, někdo vás okrade nebo sami způsobíte škodu někomu jinému, trvalé následky úrazu apod.), nabízejí pojišťovny připojištění. Cenu cestovního pojištění ovlivňují různé faktory. Mezi tyto faktory patří místo pobytu, rozsah krytí škod, výše pojistných limitů a typ cesty. V dnešní době pojišťovny umožňují sjednání cestovního pojištění online. Je ovšem lepší se obrátit přímo na odborníka.

POVINNÉ RUČENÍ A HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Povinné ručení je zákonem stanovené pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla. Každý vlastník motorového vozidla je povinen si ho sjednat. Pojištěný je chráněný před nepříznivým finančním dopadem nároků, které může uplatňovat poškozený v případě nehody uskutečněné provozem vašeho motorového vozidla. Havarijní pojištění je pojištění motorového vozidla. Na rozdíl od povinného ručení se sjednává dobrovolně a kryje škody na vašem vozidle. Tyto škody zahrnují škody způsobené havárií, živelnými událostmi, krádeží, vandalismem, srážkou se zvěří či neoprávněným užitím vozidla. Cena se odvíjí podle značky, typu vozidla a jeho stáří a také dle výše spoluúčasti.

A OSTATNÍ

Jak na to?

1. VYPLNÍTE POPTÁVKU

Vyplněná poptávka se dostane finančnímu poradci. Ten dle Vámi zadaných údajů zajistí aktuální nabídky pojišťoven na míru vašim potřebám.

2. TELEFONNÍ KONTAKT

Do 24 hodin budete kontaktování vybraným finančním poradcem z vašeho okolí, který se s vámi spojí za účelem upřesnění vámi zadaných parametrů.

3. PREZENTACE ŘEŠENÍ

Finanční poradce Vám během osobní schůzky odprezentuje obdržené nabídky pojišťoven a bude záležet na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

OSOBNÍ ÚDAJE

Ochrana osobních údajů je u nás na 1. místě, jsme vázáni bankovním tajemstvím!